İDURUM ön muhasebe yazılımında müşteri ve tedarikçi yönetim sistemi, işletmelerin finansal süreçlerini düzenlemelerine ve müşteri ile tedarikçi ilişkilerini etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur. Müşteri ve Tedarikçi yönetim paneli ile işletmelerin gelir ve giderlerini kaydetmelerine, faturalandırmalarını, düzenlemelerine ve müşteri ile tedarikçi bilgilerini izlemelerine olanak tanır.

Müşteri ve Tedarikçi Yönetim paneli ile yapılan işlemler;

Müşteri ve Tedarikçi Cari Kart Yönetim Programı

Müşteri Yönetimi

 • Müşteri profillerini / Cari Kart oluşturma ve güncelleme.
 • Müşteri iletişim bilgileri, satın alma geçmişi gibi bilgileri kaydetme.
 • Müşteri sipariş taleplerini ve geri bildirimleri izleme.

Tedarikçi Yönetimi

 • Tedarikçi profillerini / Cari Kart oluşturma ve güncelleme.
 • Tedarikçi iletişim bilgileri, ödeme koşulları gibi bilgileri kaydetme.
 • Tedarikçi siparişleri ve teslimatları izleme.
Fatura Takip Yönetim Programı

Fatura Yönetimi

 • Müşterilere gönderilen faturaların düzenlenmesi ve izlenmesi.
 • Tedarikçilerden alınan faturaların kaydedilmesi ve ödeme süreçlerinin takip edilmesi.
 • Faturalar oluşturulurken kategorilendirmeniz durumunda raporlamaları daha özellikli kullanabilirsiniz
E-Fatura Programı

Tüm Satışlarınızı ve Alışlarınızı bu panelden görebilirsiniz. Kaydettiğiniz satış faturalarını e- fatura mükellefi iseniz , e- Faturaya, e-Arşiv faturaya çevirebilirsiniz

İrsaliye işlemlerinizde bu ekrandan yapabilir, bunları faturalandırabilirsiniz.Eğer e-İrsaliye mükellefi iseniz eİrsaliye’ye çevirip gerektiğinde irsaliyelerinizi efaturalandırabilirsiniz.

Tekrarlanan ( haftada / ayda / yılda ) kestiğiniz veya aldığınız fatura, smm veya fişlerinizi manuel oluşturmak yerine otomatik tekrarlama özelliğini kullanabilirsiniz.

Tahsilat Tediye Yönetimi Programı

Ödeme İşlemleri

 • Müşterilerden alınan ödemelerin ( tahsilat ) kaydedilmesi ve izlenmesi.
 • Tedarikçilere yapılan ödemelerin ( tediye ) düzenlenmesi ve takip edilmesi.
 • Tahsilat ve Ödemelerinizi Kasa,Banka,Çek,Senet,Kredi Karı, Sanal Pos ile kaydedebilirsiniz.
 • Tüm ödemeler ve tahsilatları faturalarla ilişkilendirdiğinizde kapanan ve açık kalan faturalarınızıda görebilme imkanız olmaktadır.
Tahsilat Tediye Yönetimi Programı

Müşteri ve tedarikçi ile iletişimi kolaylaştıran araçlar.


Teklif Yönetimi

 • Özel teklifler, Proformalar veya güncellemeleri içeren işlem seçenekleri.

Sipariş Yönetimi

 • Müşterilerin siparişlerini kaydetme ve izleme.
 • Tedarikçi siparişlerini düzenleme ve takip etme.
Teklif Sipariş Yönetimi

Bu özellikler, işletmelerin ön muhasebe süreçlerini düzenlemelerine ve müşteri ile tedarikçi yönetimini daha etkili bir hale getirmelerine yardımcı olur. Ön muhasebe yazılımı İDURUM kullanıcı dostu arayüzleriyle bu işlemleri kolaylaştırır ve işletmelerin finansal süreçlerini daha iyi yönetmelerine olanak tanır.

Tüm bu özelliklere sahip online ön muhasebe programını denemek için aşağıdaki linke tıklayınız

30 Gün Ücretsiz Deneyin

Sorularınız ve destek talepleriniz için aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. destek@idurum.com adresine yazabilirsiniz.
En kısa sürede size bilgi verilecektir.
Ayrıca telefonla destek talep edebilirsiniz

0224 233 17 77

Haftaiçi 09:00 - 18:00

Web Tabanlı Online Ön Muhasebe Programı İDURUM
İDURUM "Heryerde Sizinle"

Ön muhasebe programları, genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal süreçlerini düzenlemek ve muhasebe işlemlerini kolaylaştırmak için kullanılır


Hangi tür işletmelerin ve işlerin bu tür bir programı kullanabileceği şu şekildedir:

Bu tür işletmeler, ön muhasebe programları sayesinde finansal süreçlerini daha düzenli bir şekilde yönetebilir, hatayı azaltabilir ve işletme performanslarını daha etkili bir şekilde değerlendirebilirler.Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler:

Ön muhasebe programları, genellikle daha küçük ve orta ölçekli işletmelerin bütçelerine ve iş hacimlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Perakende İşletmeler:

Mağazalar, butikler veya çevrimiçi perakende işletmeleri, satış işlemlerini izlemek, envanter yönetimi yapmak ve müşteri hesaplarını takip etmek için ön muhasebe programlarını kullanabilir.

Hizmet İşletmeleri:

Danışmanlık firmaları, avukatlık büroları, reklam ajansları gibi hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler, müşteri faturalarını oluşturmak ve hizmet gelirlerini izlemek için bu tür programlardan faydalanabilir.

Üretim ve İmalat İşletmeleri:

Üretim yapan işletmeler, stok takibi, maliyet hesaplamaları ve sipariş yönetimi için ön muhasebe programlarını kullanabilir.

İnşaat Şirketleri:

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren işletmeler, proje maliyetleri, malzeme alımları ve işçilik giderleri gibi konuları izlemek için ön muhasebe programları kullanabilir.

Freelancer ve Bağımsız Çalışanlar:

Freelancer'lar, serbest meslek sahipleri ve bağımsız çalışanlar, gelir ve giderleri izlemek, müşteri faturalarını oluşturmak için bu tür programlardan faydalanabilir.

Restoran ve Kafe İşletmeleri:

Yiyecek ve içecek sektöründeki işletmeler, satışları izlemek, stok yönetimi yapmak ve personel maaşlarını yönetmek için ön muhasebe programlarını kullanabilir.

Eğitim ve Danışmanlık Firmaları:

Eğitim veya danışmanlık hizmeti veren firmalar, müşteri kayıtlarını, ödemeleri ve hizmet maliyetlerini izlemek için bu tür programları kullanabilir.