Ön muhasebe, işletmelerin finansal verilerini düzenleme ve kaydetme sürecidir. Para yönetimi, işletmelerin nakit işlemlerini takip etmelerine ve kaydetmelerine yardımcı olan önemli unsurlardan biridir.

Kasa Hesapları

İşletmenin nakit varlıklarını temsil eden temel kasa hesabıdır. Nakit ödemeleri ve nakit tahsilatları içerir. Çeşitli para birimlerinde Kasa Hesapları oluşturabilirsiniz. Kasalar veya diğer hesaplara virman yapabilirsiniz.Alacağınız raporlarla hareketleri inceleyebilirsiniz.


Kasa Hesap Gelir Gider Programı
Banka Hesap Takip Programı

Banka Hesapları

İşletmenin bankalarda bulunan hesaplarıdır. Banka hesapları üzerinden yapılan para transferleri, çekilen ve yatırılan paralar bu kapsamdadır. Sınırsız sayıda Banka Hesaplarını istediğiniz para birimlerinde açabilirsiniz.İstediğiniz hesaplara virman yapabilirsiniz

Kredi Kartları

Kredi kartları, banka kartları veya diğer ödeme kartları üzerinden yapılan işlemleri içerir. Kartla yapılan satışlar ve kartla yapılan ödemeler bu hesapta kaydedilir. İstediğiniz para biriminde Kredi Kartlarınızı tanımlayabilir Tüm hareketlerinizi detaylı girerek görebilirsiniz

Kredi Kartı Yönetimi Programı
POS Hesapları Takip Programı

POS Hesapları

Pos Hesapları üzerinden yapılan işlemleri içerir. Posla yapılan satışlar ve kartla yapılan ödemeler bu hesapta kaydedilir. Pos Hesaplarınızı açarak bilgilerinizi ve hareketlerinizi girerek raporlarınızla analizlerinizi yapabilirsiniz.

Çekler

Tüm çeklerinizi aldığınız, verdiğiniz, ciroladığınız hepsini takip edebilirsiniz. Kasada, bankada ya da tedarikçinizlerinize verdiğiniz çekleri takip edebilir, raporlayabilirsiniz.

Çek Ödeme Tahsilat Takip Programı
Senet Ödeme Tahsilat Takip Programı

Senetler

Kendi senetlerinizi veya aldığınız senetleri verdiğiniz senetleri girerek süreçlerini takip etmeniz çok kolay

Alınan Krediler / Borçlar

İDURUM’ da kredi takibi yapmak çok kolay. Para Yönetimi bölümünde Alınan Kredi/Borçlar bölümünden tüm aldığınız tüm kredi ve borçlarınızı girebilir, taksitlerinizi takip edebilirsiniz.

Genel Durumu ekranında vadesi gelenleri takip edebilirisiniz.

Ayrıca Kredi ve Borç ödemelerinizi banka veya kasa gibi hesaplarınızdan ödediğinizde hesaplarınızdan o kadar tutar düşecektir.

Kredi Ödeme Tahsilat Takip Programı

Bu hesaplar, işletmenin nakit ve benzeri varlıklarının yönetimini sağlamak için kullanılır. Her bir hesap, işletmenin spesifik ihtiyaçlarına ve faaliyet alanına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ön muhasebedeki bu hesaplar, finansal durumu izlemek, raporlamak ve işletmenin mali sağlığını değerlendirmek için kullanılır.

Tüm bu özelliklere sahip online ön muhasebe programını denemek için aşağıdaki linke tıklayınız

30 Gün Ücretsiz Deneyin

Sorularınız ve destek talepleriniz için aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. destek@idurum.com adresine yazabilirsiniz.
En kısa sürede size bilgi verilecektir.
Ayrıca telefonla destek talep edebilirsiniz

0224 233 17 77

Haftaiçi 09:00 - 18:00

Ücretsiz Pazaryeri Entegrasyonlarımız


Trendyol Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon
N11 Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon
Hepsiburada Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon
PttAVM Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon
Pazarama Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon
Çiçek Sepeti Pazaryeri E-Ticaret Entegrasyon

E-Ticaret entegrasyonu işletmelerinin verimliliğini ve müşteri deneyimini artırmak için önemlidir. Başarılı bir e-ticaret entegrasyonu, verilerin anında senkronize olmasını, ödeme işlemlerinin verimli hale getirilmesini, analitik verilerin toplanmasını ve raporlanmasını ve daha birçok fayda içerir.

İDURUM, bu özelliği ile tüm kullanıcılarına kolaylık sağlıyor.