Personel maaş sistemi, bir işletmenin çalışanlarına sağladığı maaşların yönetimi ve dağıtımını içeren bir süreçtir. Bu sistem, çalışanların maaşlarını belirleme, ödeme tarihlerini planlama gibi unsurları içerir.

Personel Bilgi Kayıt

Peroneller için ayrı bir özlük dosyası oluşturulması ve güncellenmesi. İstediğiniz zaman bilgilere hemen ulaşabilirsiniz

Personel Özlük Bilgi Kayıt Formu

Personel Maaş Kayıt

Personelin Maaşlarını tanımlayabilirsiniz. Maaş ödeme dönemlerinin belirlenmesi (aylık, haftalık, vb.). Yeni bir çalışanın işe girişi sırasında maaş paketinin belirlenmesi. Maaş ödeme takviminin oluşturulması Maaşlarda yapacağınız değişiklikleri tanımlayabilir , tanımladığınız tarihten sonra yeni maaşlar geçerli olacaktır.


Personel Maaş Takip Programı
Personel Tahakkuk Avans Prim Ödeme

Personel Tahakkukları

Personelin tüm maaşa yansıyacak mesai, yol , yemek , prim gibi ücretlerinin tahakkuklarınızı oluşturabilirisiniz. Detaylı olarak maaştaki tüm ilave ödemelerinizi görebilirsiniz.

Personel Ödeme İşlemleri

Oluşan maaş tahakkukların ödemelerinizi kaydedebilirsiniz. Kısmi yada tamamını ödeyebilirsiniz. Avans ödemelerini kaydedebilirsiniz.

Personel Ödeme Takip Uygulaması
Personel Cari Kart Hareketleri

Personel Cari Hareketleri

Personellerin tahakkukları ve ödemelerini gösteren cari hareketleri görebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere sahip online ön muhasebe programını denemek için aşağıdaki linke tıklayınız

30 Gün Ücretsiz Deneyin

Sorularınız ve destek talepleriniz için aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. destek@idurum.com adresine yazabilirsiniz.
En kısa sürede size bilgi verilecektir.
Ayrıca telefonla destek talep edebilirsiniz

0224 233 17 77

Haftaiçi 09:00 - 18:00